Oro valymo įrenginių taikymo sritys pagal objektus
Arpack oro valymo įrenginiai gali būti laisvai pastatomi, mobilūs ar įmontuojami į esamus vėdinimo kanalus.
Oro valymo įrenginiai 
privatiems namams ir butams
Arpack oro valymo įrenginiai lengvai pritaikomi privatiems namams ar butams, siekiant garantuoti saugų ir švarų orą jūsų gyvenamojoje aplinkoje. Oro valymo sistema naikina 99,99 % virusų ir bakterijų. Taip pat pelėsio sporas, kvapus, toksiškus lakiuosius junginius, alergenus, žiedadulkes ir kitas ore esančias ir neigiamai mūsų organizmą veikiančias medžiagas.
PLAČIAU
Oro valymo įrenginiai švietimo ir 
ugdymo įstaigoms
Vaikai ugdymo įstaigose praleidžia didžiąją dalį dienos. Čia dideliam kiekiui žmonių tenka būti gana nedideliame plote, tad tokiose patalpose ypač svarbus švarus ir saugus oras. Oro valymo įrenginiai sumažina mikrobų, bakterijų ir virusų kiekį ore ir tokiu būdu mažina ligų bei infekcijų riziką. Taip pat jie padeda paskirstyti šviežią orą patalpose po būtinojo vėdinimo bei neutralizuoti kartu su šviežiu oru patekusius alergenus, teršalus ir kvapus.
PLAČIAU
Oro valymo įrenginiai įmonėms, 
biurams, įstaigoms
Pramonės srityje oro valymo ar ištraukimo įrenginiai naudojami, siekiant atitikti saugos ir sveikatos reglamentų standartus. Ypač tai tampa aktualu kalbant apie maisto gamybą, kurioje bakterijos, mikrobai ir pelėsis ar kvapai gali dirginti darbuotojų kvėpavimo takus ir sukelti alergijas bei astmą, kartu neigiamai paveikti gaminių kokybę.
PLAČIAU
Įmonėms, kurių veiklos metu
išskiria intensyvūs ar pavojingi kvapai
Arpack oro valymo įrenginiai naikina ne tik mikrobiologinę taršą, bet ir įvairius gamybinės veiklos skleidžiamus kvapus. Tad šie valymo įrenginiai tinka atliekų rūšiavimo, perdirbimo ar deginimo įmonėms, lakių krovinių krovos kompanijoms, stiprų kvapą išskiriančių produktų gamybos įmonėms, kuriose nuolatos jaučiamas veiklos metu išsiskiriantis kvapas ar sveikatai pavojingi lakūs junginiai.
PLAČIAU
Oro valymo įrenginiai gydymo įstaigoms, ligoninėms, laboratorijoms
Švarus ir sterilus oras, bei tinkamai veikiantys oro valymo įrenginiai ypač aktualūs gydymo įstaigose bei laboratorijose. Dėl didelės sergančių ar silpno imuniteto žmonių koncentracijos, padidintos virusų bei bakterijų užkrato rizikos ten dirbantiems asmenims, o kartu dėl sterilios aplinkos poreikio tam tikrose patalpose, tokio tipo įstaigose reikalingas ypač efektyvus oro valymas ir dezinfekavimas, kuris būtų atliekamas nuolatos ir saugus naudoti esant žmonėms.
PLAČIAU
Oro valymo įrenginiai 
viešajame transporte
Specialaus dizaino Arpack oro valymo įrengimai gali būti montuojami ir viešajame transporte.Įrengimai yra pritaikyti prie viešojo transporto specifikos ir užtikrina maksimalų oro valymą. Jie tinka ir dideliems miesto keleivių pervežimą atliekantiems autobusams ar troleibusams, ir mažesniam privačių įmonių transportui. Naudojant transportui skirtus oro valymo įrengimus ne tik apsisaugoma nuo spartaus užkrečiamųjų ligų plitimo, bet ir pagerėja oro kokybė, nes bakterijų, alergenų ir kvapų santykis ženkliai sumažėja.
PLAČIAU
crossmenu