Atlikti tyrimai, straipsniai

Oro valymo įrenginių moksliniai tyrimai ir sertifikavimas – pagrindiniai kriterijai renkantis oro valymo įrenginius. Tik oficialių ir nepriklausomų laboratorijų patvirtinti tyrimai garantuoja, kad produktas yra saugus, patikimas ir tinkamai atlieka savo funkciją.
Vokiečių gamintojų „Arpak“ patentuota Airclean oro valymo technologija pagrįsta fotokatalizės metodu. Jos veikimas ir galimybės yra testuotos ir įrodytos oficialiose Vokietijos laboratorijose.
Oro valymo įrenginių nepriklausomi tyrimai buvo atlikti ir Lietuvoje, UAB „Spartis“ užsakymu.
Čia rasite informaciją apie mokslinėse laboratorijose atliktus sertifikuotus tyrimus, įrengimų veikimo principus, fotokatalizės metodo išskirtinumą bei kitą su oro švara bei oro valymo įrengimais susijusią medžiagą.
„ARPACK“ fotokatalizė
Daugelį sezoninių ligų sukelia bakterijos ir virusai esantys mūsų aplinkoje. Virusai ore sklando palyginti trumpą laiką. Patys jie plisti negali, virusams reikalingi pernešėjai, pavyzdžiui, bakterijos. Vienas iš efektyviausių būdų išvengti patogeninių ir infekcinių virusų ir bakterijų poveikio yra oro valymas, naikinant ne tik pačius virusus, bet ir jų pernešėjus – bakterijas bei kitus organinius junginius. „Arpack“ fotokatalizė - tai naujausios kartos analogų neturinti oro valymo ir užkrato šalinimo mechanizmas.
Esminis fotokatalizės technologijos išskirtinumas yra jos veikimo principas, nepanašus į kitų įprastų oro filtrų, ir juo pagrįstas oro valymas.

PLAČIAU
„ARPACK“ fotokatalizė
Daugelį sezoninių ligų sukelia bakterijos ir virusai esantys mūsų aplinkoje. Virusai ore sklando palyginti trumpą laiką. Patys jie plisti negali, virusams reikalingi pernešėjai, pavyzdžiui, bakterijos. Vienas iš efektyviausių būdų išvengti patogeninių ir infekcinių virusų ir bakterijų poveikio yra oro valymas, naikinant ne tik pačius virusus, bet ir jų pernešėjus – bakterijas bei kitus organinius junginius. „Arpack“ fotokatalizė - tai naujausios kartos analogų neturinti oro valymo ir užkrato šalinimo mechanizmas. Esminis fotokatalizės technologijos išskirtinumas yra jos veikimo principas, nepanašus į kitų įprastų oro filtrų, ir juo pagrįstas oro valymas.
PLAČIAU
Aircraft technologijos išskirtinumai
Visi įprasti filtrai yra kaupiamieji. Valydami orą, surinktą taršą jie kaupia savyje, tad užterštoje zonoje pilno valymo rėžimu veikia labai ribotai. Be to po tam tikro laiko  jie patys tampa pavojingos taršos šaltiniu. Tai yra juose mikrobiologinė tarša lieka gyva, gali daugintis, o keičiant filtrą ar netinkamai jį prižiūrint ir plisti į aplinką. Aircraft technologijos išskirtinumai – jokio teršalų kaupimo ir stabilus bei efektyvus veikimas visą darbo laiką.


PLAČIAU
Airpack AirClean AC100 įrenginio veiklos efektyvumo tyrimas

Airpack AirClean AC100 įrenginio veiklos efektyvumo tyrimas atliktas 2021 metų kovą Vokietijoje „SGS Fresenius” institute. Atliktų bandymų rezultatai rodo, kad tyrimo metu virusų ir bakterijų kiekis sumažėjo iki 99,99 %.

Tyrimas atliktas „SGS Fresenius” institute siekiant nustatyti grybelių ir pelėsių sportų iš patalpų oro pašalinimo greitį ir efektyvumą. Nustatyta, kad įrenginio veikimo metu užterštumas grybelių sporomis sumažėjo iki 83,9 %.


PLAČIAU
crossmenu