ARPACK oro valymo įrenginiai Jūsų namams ar verslui su inovatyviomis kosmoso kelionėms skirtomis technologijomis. Sertifikuoti ir laboratorijose testuoti oro filtrai, veikiantys fotokatalizės metodu. 
ARPACK - tai oro valymo sistema, naikinanti 99,99 % virusų ir bakterijų. Tame tarpe ir COVID-19, gripo sukėlėjus, pelėsio sporas, kvapus. Sertifikuoti ir pavirtinti laboratoriniais tyrimais. Pramonei, laboratorijoms, gydymo ir ugdymo įstaigoms, biurams, namams.
Patentuota AirClean technologija leidžia efektyviai sumažinti mikrobiologinę oro taršą be oro valymo įrengimams būdingų trūkumų - ozono išsiskyrimo, agresyvios UV-С spinduliuotės ir brangių keičiamų HEPA filtrų. Taip pat mūsų oro valytuvuose nėra gyvsidabrio garų, jie nerenka organinių oro teršalų (įskaitant visų tipų mikroflorą) ir nereikalauja pagrindinių veikiančių komponentų keitimo iki septynerių metų.
Oro valymo įrengimų dizainas ir galingumai pritaikyti tiek mažo lifto ar virtuvės tiek mokslinių laboratorijų ar ištisų pramonės gamyklų poreikiams.
Plačiau apie fotokatalizės veikimo principą
Išsamiau apie Airclean technologijos išskirtinumus
Filtruoti produktus
" Integruotos oro valymo sistemos galingumas yra derinamas individualiai pagal poreikį ir patalpų specifiką."
Plotas m2
-
Oro srautas m3/h
-

Rodomi visi 14 rezultatai

crossmenu