Oro valymo įrenginiai švietimo ir ugdymo įstaigoms
Vaikai ugdymo įstaigose praleidžia didžiąją dalį dienos. Čia dideliam kiekiui žmonių tenka būti gana nedideliame plote, tad tokiose patalpose ypač svarbus švarus ir saugus oras. Oro valymo įrenginiai švietimo įstaigose sumažina mikrobų, bakterijų ir virusų kiekį ore ir tokiu būdu mažina ligų bei infekcijų riziką. Taip pat jie padeda paskirstyti šviežią orą patalpose po būtinojo vėdinimo bei neutralizuoti kartu su šviežiu oru patekusius alergenus, teršalus ir kvapus.
Moksliniais tyrimais įrodyta, kad Arpack oro valymo sistema naikina 99,99 % virusų ir bakterijų. Įrengimai yra saugūs naudoti ir pritaikyti mokyklų ir kitų ugdymo įstaigų patalpoms, jų išorės dizainas lengvai pritaikomas prie aplinkos.
Švarus oras gerina savijautą, apsaugo nuo alergijos, mažina astmos priepuolių riziką, padeda lengviau prisitaikyti silpnesnio imuniteto asmenims. Oro valymo įrenginiai sumažina mikrobų, bakterijų ir virusų poveikį ir tokiu būdu mažina ligų bei infekcijų riziką. Oro valytuvai taip pat padeda paskirstyti šviežią orą klasėse ar kitose ugdymo, mokymo, susitikimo patalpose po būtinojo vėdinimo bei neutralizuoti kartu su šviežiu oru patekusius alergenus, teršalus ir kvapus.
Didžiosios dalies ugdymo įstaigų problema – esamos ventiliacijos sistemos užterštumas ar neefektyvumas. Didžioji dalis ugdymo įstaigų yra įsikūrę šalia judrių gatvių, nuo kurių sklindanti fizinė (dylančio asfalto, padangų dalelės ir pan.) bei cheminė (išmetamųjų dujų) trąša tampa vis agresyvesniu neigiamu faktoriumi, veikiančiu vaikų sveikatą.
Aprack oro valymo įrenginių efektyvumas yra patvirtintas moksliniais tyrimais. Įrengimai naikina 99,99 % virusų ir bakterijų. Taip pat efektyviai mažina užteršimą mikrobais, pelėsio sporomis, grybeliu, kvapais ir kitomis organinėmis mikrodalelėmis. Tai saugus ir efektyvus oro valymo ir dezinfekavimo būdas. Prietaiso veikimo metu į aplinką neišskiriami teršalai, nėra kenksmingų šalutinių veiklos produktų, tad prietaisą saugu naudoti visą laiką.
Arpack oro valymo įrenginiai švietimo įstaigose gali būti lengvai pajungiami į esamas ventiliacijos angas arba laisvai pastatomi ir mobilūs, nereikalaujantys jokių kanalinių sprendimų.
Įgyvendinti projektai
crossmenu