Oro valymo įrenginiai gydymo įstaigoms, ligoninėms, laboratorijoms
Švarus ir sterilus oras, bei tinkamai veikiantys oro valymo įrenginiai ypač aktualūs gydymo įstaigose bei laboratorijose. Arpack oro valymo įrenginiai tinkami naudoti tiek gydymo įstaigoms, ligoninėms, tiek laboratorijoms.
Dėl didelės sergančių ar silpno imuniteto žmonių koncentracijos, padidintos virusų bei bakterijų užkrato rizikos ten dirbantiems asmenims, o kartu dėl sterilios aplinkos poreikio tam tikrose patalpose, tokio tipo įstaigose reikalingas ypač efektyvus oro valymas ir dezinfekavimas, kuris būtų atliekamas nuolatos ir saugus naudoti esant žmonėms.
Oro valymo įrengimai gydymo įstaigoms, ligoninėms, laboratorijoms, kartu su kitomis priemonėmis, gali efektyviai užtikrinti patalpų saugumą, net jose esant viruso skleidėjams.
Aprack oro valymo įrenginių efektyvumas yra patvirtintas moksliniais tyrimais. Įrengimai naikina 99,99 % virusų ir bakterijų. Taip pat efektyviai mažina užteršimą mikrobais, pelėsio sporomis, grybeliu, kvapais ir kitomis organinėmis mikrodalelėmis. Tai saugus ir efektyvus oro valymo ir dezinfekavimo būdas. Prietaiso veikimo metu į aplinką neišskiriami teršalai, nėra kenksmingų šalutinių veiklos produktų, tad prietaisą saugu naudoti visą laiką.
Arpack oro valymo įrenginiai gali būti lengvai pajungiami į esamas ventiliacijos angas arba laisvai pastatomi ir mobilūs, nereikalaujantys jokių kanalinių sprendimų.
Įgyvendinti projektai
crossmenu