Įmonėms, kurių veiklos metu išskiria intensyvūs ar pavojingi kvapai
Arpack oro valymo įrenginiai naikina ne tik mikrobiologinę taršą, bet ir įvairius gamybinės veiklos skleidžiamus kvapus. Tad šie valymo įrenginiai tinka atliekų rūšiavimo, perdirbimo ar deginimo įmonėms, lakių krovinių krovos kompanijoms, stiprų kvapą išskiriančių produktų gamybos įmonėms, kuriose nuolatos jaučiamas veiklos metu išsiskiriantis kvapas ar sveikatai pavojingi lakūs junginiai.
Tokios įmonėse kvapais dažniausiai būna užterštos ne tik gamybinės, bet ir administracinės patalpos. Tai ne tik sukelia diskomfortą darbuotojams ir klientams, bet, dažnai yra ir kenksminga sveikatai.
Arpack oro valymo įrenginiai gali papildyti esančias ventiliavimo sistemas arba būti į jas integruoti priklausomai nuo turimos sistemos ir patalpų dydžio. Naudojant valymo įrenginius sunaikinama ne tik mikrobiologinė tarša, bet ir aplinkoje esantys kvapai, o tai leidžia užtikrinti saugesnę ir malonesnė darbo aplinką.
Aprack oro valymo įrenginių efektyvumas yra patvirtintas moksliniais tyrimais. Įrengimai naikina 99,99 % virusų ir bakterijų. Taip pat efektyviai mažina užteršimą mikrobais, pelėsio sporomis, grybeliu, kvapais ir kitomis organinėmis mikrodalelėmis. Tai saugus ir efektyvus oro valymo ir dezinfekavimo būdas. Prietaiso veikimo metu į aplinką neišskiriami teršalai, nėra kenksmingų šalutinių veiklos produktų, tad prietaisą saugu naudoti visą laiką.
Arpack oro valymo įrenginiai gali būti lengvai pajungiami į esamas ventiliacijos angas arba laisvai pastatomi ir mobilūs, nereikalaujantys jokių kanalinių sprendimų.
Įgyvendinti projektai
crossmenu