Oro valymo įrenginiai įmonėms, biurams, įstaigoms
Arpack oro valymo įrengimai yra saugūs naudoti esant žmonėms ir lengvai pritaikomi prie patalpų dizaino. Šie valymo įrenginiai ypač aktualūs įstaigoms, kuriose vyksta nuolatinė žmonių migracija ir kaita – laukimo salės, klientų aptarnavimo centrai, įmonių biurai ir kitos panašios erdvės. Įrengimai yra tiek laisvai pastatomi, tiek įmontuojami į esamas vėdinimo sistemas. Tad padeda spręsti tiek senesnės statybos pastatų, kuriuose nėra tinkamai veikiančios centrinės ventiliavimo sistemos ar šviežio oro tiekimo problemas, tiek lengvai integruojami moderniuose biuruose, kurių oro ventiliavimo sistemos nėra pritaikytos šiandienos iššūkiams. Be to, netinkamai prižiūrimos ir pačios tampa taršos sklaidos objektais.
Arpack oro valymo įrenginiai naudojami darbo erdvėse ar nuolatinės žmonių kaitos ir migracijos patalpose (pvz laukiamajame) yra geriausias sprendimas siekiant tvariai sumažinti virusų kiekį. Taip pat pagerėja oro kokybė, nes bakterijų, alergenų ir kvapų santykis ženkliai sumažėja. Tai ypač aktualu, kai vis daugiau darbuotojų kenčia dėl įvairių alerginių reakcijų, susijusių tiek su biurų grindų dangomis, kondicionavimo sistemos išskiriamais kvapais bei medžiagomis, pasenusia ar blogai prižiūrima ventiliacijos sistema ir pan.
Aprack oro valymo įrenginių efektyvumas yra patvirtintas moksliniais tyrimais. Įrengimai naikina 99,99 % virusų ir bakterijų. Taip pat efektyviai mažina užteršimą mikrobais, pelėsio sporomis, grybeliu, kvapais ir kitomis organinėmis mikrodalelėmis. Tai saugus ir efektyvus oro valymo ir dezinfekavimo būdas. Prietaiso veikimo metu į aplinką neišskiriami teršalai, nėra kenksmingų šalutinių veiklos produktų, tad prietaisą saugu naudoti visą laiką.
Valymo įrenginių dizainas lengvai pritaikomas prie aplinkos, sukurti specialūs modeliai, tinkantys bendro naudojimo (tokių kaip pasitarimų salės, wc) patalpoms
Įgyvendinti projektai
crossmenu