Oro valymo įrenginiai viešajame transporte
Specialaus dizaino Arpack oro valymo įrengimai gali būti montuojami ir viešajame transporte.
Įrengimai yra pritaikyti prie viešojo transporto specifikos ir užtikrina maksimalų oro valymą. Jie tinka ir dideliems miesto keleivių pervežimą atliekantiems autobusams ar troleibusams, ir mažesniam privačių įmonių transportui.
Naudojant transportui skirtus oro valymo įrengimus ne tik apsisaugoma nuo spartaus užkrečiamųjų ligų plitimo, bet ir pagerėja oro kokybė, nes bakterijų, alergenų ir kvapų santykis ženkliai sumažėja
Arpack oro valymo įrenginiai naudojami viešose erdvėse ar nuolatinės žmonių kaitos ir migracijos patalpose (pvz. viešajame transporte) yra geriausias sprendimas siekiant tvariai sumažinti virusų kiekį ir užsikrėtimo riziką. Tai ypač aktualu, kai žmonės ilgai būna uždaroje patalpoje, pavyzdžiui, surenkant ir vežant ilgesnius atstumus darbuotojus į darbą. Tokių kelionių metu net vienas infekcine liga sergantis keleivis gali užkrėsti visą pamainą ar būrį kolegų.
Aprack oro valymo įrenginių efektyvumas yra patvirtintas moksliniais tyrimais. Įrengimai naikina 99,99 % virusų ir bakterijų. Taip pat efektyviai mažina užteršimą mikrobais, pelėsio sporomis, grybeliu, kvapais ir kitomis organinėmis mikrodalelėmis. Tai saugus ir efektyvus oro valymo ir dezinfekavimo būdas. Prietaiso veikimo metu į aplinką neišskiriami teršalai, nėra kenksmingų šalutinių veiklos produktų, tad prietaisą saugu naudoti visą laiką.
Įgyvendinti projektai
crossmenu