Metalo apdirbimas
Metalo apdirbimas – veikla, kurios apimtį ir sritis nuolatos plečiame. Mes orientuojamės į aukščiausios kokybės metalo gaminių gamybą, skirtą aukštesnės ir aukščiausios kokybės įrenginiams, taip pat į tvarius metalo apdirbimo būdus. Mūsų cechuose metalo apdirbimas vykdomas naudojant mažiau energijos, sukuriant mažiau atliekų, kartu ir mažesnį neigiamą poveikį aplinkai. 
Mūsų išskirtinumas – prisitaikymas prie kliento poreikių ir tikslumas. Esame lankstūs ir galime pasiūlyti geriausius sprendimus Jūsų verslui žemiausia kaina už aukščiausią kokybę bei gamybos greitį. Taip pat siekiame maksimalaus tikslumo, kuris prasideda jau nuo sąmatos sudarymo. Mūsų naudojamos programos leidžia klientui greitai ir tiksliai pasakyti darbų kainą ir atlikimo laiką. Gamybos metu pjaunant metalą naudojamos azoto dujos, tad metalas nesideformuoja ir detalės pagaminamos ypatingai tiksliai. 
Įmonėje dirba ilgametę patirtį turintys darbuotojai, kurie nuolatos plečia savo žinias, tai leidžia mums siūlyti vis platesnį metalo apdirbimo paslaugų spektrą.
Vykdome įvairius metalo apdirbimus: suvirinimą, pjaustymą lazeriu, nerūdijančio plieno apdirbimą, detalių pjaustymą. 
6 kilovatų galingumo lazeriu galime pjauti iki 25 mm storio juodą metalą bei iki 20 mm storio nerūdijantį plieną ir aliuminį.
crossmenu