Oro valymo įrenginiai privatiems namams ir butams
Arpack oro valymo įrenginiai yra lengvai pritaikomi priklausomai nuo patalpų dydžio, užterštumo rizikos, esamos oro valymo ar vėdinimo sistemos. Jie gali būti laisvai pastatomi, mobilūs ar įmontuojami į esamus vėdinimo kanalus. Taikymo sritys pagal objektus.
Arpack oro valymo įrenginiai lengvai pritaikomi privatiems namams ar butams, siekiant garantuoti saugų ir švarų orą jūsų gyvenamojoje aplinkoje. Nauji baldai, remontuose naudotos medžiagos, nauji sienų, baldų dažai ar grindų dangos ir pan. – visa tai lėčiau ar intensyviau į gyvenamąją aplinką skleidžia įvairias taršias medžiagas.
Su taršiomis medžiagomis susiduria tiek naujos, tiek senos statybos namai ir butai. Ne tik baldų, dažų, kilimų ir kitų interjero elementų gamybos pramonėje naudojami toksiški lakūs junginiai, bet ir pelėsio sporos, namų dulkių erkės, įvairūs alergenai, žiedadulkės ar lakios medžiagos tokios kaip cigarečių dūmai, iš lauko ar kaimynų ateinantys kvapai – visa tai neigiamai veikia mūsų organizmą.
Esant tam tikroms aplinkybėms, vidaus patalpos gali būti net labiau užterštos nei miesto oras. Tai greitai pajaučia įvairias alergijas turintys žmonės. Tačiau nuolatinis buvimas alergiją sukeliančių ir kitų taršių dalelių apsuptyje pamažu pradeda neigiamai veikti ir iki tol alergijų neturėjusių žmonių imuninę sistemą. Tad vertinant šiandieninę mūsų gyvenamąją bei epidemiologinę aplinką, oro valymo įrenginiai rekomenduojami ne tik dėl alergijų kenčiantiems žmonėms.
Arpack oro valymo įrenginiai gali būti lengvai integruojami į jau turimą oro valymo sistemą, pajungiami ir ventiliacijos angas arba laisvai pastatomi ir nereikalaujantys jokių kanalinių sprendimų.
Įgyvendinti projektai
crossmenu