29 birželio, 2022

Lenkijos užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Arpack oro valymo įrengimus

Lenkijos užsienio reikalų ministerija paskelbė panešimą, kuriuo rekomenduoja Arpack oro valymo įrengimus kaip užtikrinančius ypač efektyvų mikrobiologinio oro užterštumo valymą.

„Arpack AirClean“ įrenginiai užtikrina itin efektyvų mikrobiologinio oro užterštumo mažinimą. Jų veikimo metu nesusiduriama su tradiciniais panašių technologijų trūkumais tokiais kaip brangiais keičiamais Hepa filtrais, kietosios UV-C spinduliuotės naudojimu ir ozono išsiskyrimu.

rekomenduoja Arpack
Lenkijos užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Arpack oro valymo įrengimus

Vokietijos įmonė „Arpack“ oro filtrų gamybos įmonę Lenkijoje įsteigė 1999 m.

Arpack AirClean įrenginiai gali pašalinti visų tipų patogeninę mikroflorą, virusus, grybelius, kvapus ir alergenus, nesikaupiant jų įrenginių viduje.

Arpack Polska Sp. z o.o. specializuojasi aukštos kokybės oro valymo ir dezinfekcijos prietaisų su inovatyvia Tiokraft technologija gamyboje.

Atsižvelgdami į rinkos reikalavimus ir įmonės plėtrą, 2007 metais įdiegėme ISO 9001 kokybės vadybos sistemą, o 2011 metais – ISO 14001 aplinkosaugos vadybos sistemą. Visa įmonės veikla yra orientuota į aukštos kokybės gaminių, atitinkančių aplinką ir gamtos apsaugą, siekimą. išteklių. Įmonė nuolat atnaujina įdiegtus standartus, o įvykdytus reikalavimus patvirtina TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.

Nuoroda į šaltinį

crossmenu